1 » Aktualności2

Opinie

Mam skórę bardzo suchą, atopową, bardzo często podrażnioną i zaczerwienioną. Dzięki podkladowi mineralnemu moja skóra wygląda zdrowo i naturalnie bez…
Ocena produktu 5/5

Aktualności


Zapraszamy na Międzynarodowe Targi - be ECO do Łodzi -7-8 pażdziernik 2016

25-08-2016
Chcielibyśmy Was zachęcić do wzięcia udziału w V Międzynarodowych Targach Ekologicznego Zdrowego Stylu Życia BeEko.
Targi NATURA FOOD są największą imprezą poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród imprez o podobnej tematyce w naszym kraju. To idealne miejsce do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż, a także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z firmami  funkcjonującymi na rynku.
Wydarzenie odbywa się miedzy 7-9 Października w Hali Expo w Łodzi.

Plants for Beauty znajdziecie przy stoisku nr 50. Przygotowaliśmy dla Was m.in.:
Czytaj

Makijaż z Litwy- Nowości z marki Uoga Uoga

03-05-2016
Dobrze znacie już produkty Uoga Uoga takie jak: pudry mineralne z bursztynem, błyszczyki barwione pigmentami z owoców oraz korektory. Uoga Uoga zrobiło kolejny krok w świecie minerałów tworząc cudeńka takie jak mineralne: cienie do powiek, eyelinery i  tinty.
Czytaj

Naturalny makijaż - krok po kroku

25-08-2014
Makijaż krok po kroku kosmetykami 100% Pure & Uoga Uoga. UKRYJESZ niedoskonałości , UPIĘKSZYSZ twarz , NAKARMISZ skórę cennymi składnikami i w dodatku zrobisz to kosmetykami ORGANICZNYMI !!! Będziesz wyglądała świeżo i naturalnie bez zapychania porów oraz bez efektu "tapety" ,koniecznie wypróbuj!
Czytaj
Strona główna
Witamy w naszym sklepie

 

Newsletter
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | Realizacja MarketingowaStrona