1 » 2 » Herbamedicus3

Opinie

Mam skórę bardzo suchą, atopową, bardzo często podrażnioną i zaczerwienioną. Dzięki podkladowi mineralnemu moja skóra wygląda zdrowo i naturalnie bez…
Ocena produktu 5/5

Herbamedicus

Herbamedicus Historia produktów szwajcarskiej firmy Herbamedicus zaczęła się na długo przed założeniem firmy Herbamedicus GmbH w Zurychu 2006 roku. Na samym początku była skuteczna, sprawdzona przez pokolenia receptura na balsam ziołowy na bazie kasztanowca końskiego, tzw. Pferdebalsam, który był przygotowywany przez lokalnego farmaceutę i zielarza w miasteczku Schwyz. Jego skład był następnie przekazywany z pokolenia na pokolenie, aż trafił do rąk założycieli firmy Herbamedicus.

Oryginał tradycyjnej receptury na Pferdebalsam z 25 ziół jest po dziś dzień przechowywany w siedzibie spółki w Szwajcarii. Oryginalna receptura i proces produkcji zostały dostosowane do wykorzystania nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkt końcowy został wprowadzony na rynek w 2007 roku. W Republice Czeskiej i innych rynkach jest sprzedawany pod nazwą chronioną: Koňská mast (Końska maść).

Mottem firmy Herbamedicus jest poprawa życia ludzi poprzez oferowanie naturalnych preparatów wykorzystujących ukrytą moc ziół. Od pierwotnej koncentracji na układzie mięśniowo-szkieletowym oferta produktów Herbamedicus rozszerzyła się o pielęgnację całego ciała, a w szczególności skóry. Obecnie znajdziemy w niej takie produkty, jak Dermorevital, Cellulitis, Maść z konopi, Borsuća maść itd. Eksperci i specjaliści firmy Herbamedicus nieustannie pracują nad rozwojem nowych linii produktowych w dziedzinie naturalnych kosmetyków leczniczych oraz suplementów diety.

Od momentu założenia spółka Herbamedicus była skupiona przede wszystkim na obszarze Europy Środkowej, gdzie wyraźnie brakowało produktów pochodzenia naturalnego. Obecnie portfolio produktów naszej spółki można znaleźć w Czechach, w Słowacji, w Polsce, a także we Francji lub Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Witamy w naszym sklepie

 

Newsletter
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | Realizacja MarketingowaStrona