1 » 2 » Makijaż Jesienny3

Opinie

O ile uwielbiam kosmetyki tej firmy, tak do tej kredki mam lekkie zastrzeżenie. Cudowna jest ze względu na skład, ale dość ciężko maluje się nią po skórze.…
Ocena produktu 4/5

Makijaż Jesienny

Data dodania: 02-10-2016

Opis Makijażu

Na początkek na twarzn zaaplikowana została baza wygładzająco-matującą Couleur Caramel. Następnym krokiem było zakamuflowanie niespodzianek czy cieni pod oczami. W tym celu użuto korektorów-kamuflaży w kremie Couleur Caramel (są super!) w kolorach: 07, 11 i 16. Całość lekko utrwalono niesamowicie miałkim jedwabnym pudrem sypkim Couleur Caramel. Czas na mineralny lekki podkład. Sięgnięto po bio podkład mineralny 01 Couleur Caramel. Nie kryje on mocno ale przyjemnie ujednolica koloryt i daje matowy finisz. Ponownie użyto jedwabnego pudru. Czas na modelowanie i opalanie. W tym celu zostały użyte: brązujący puder w kamieniu Couleur Caramel 23, mozaika Couleur Caramel 233, kulki rozświetlające Couleur Caramel 241 oraz mineralny róż Uoga Uoga 641. Twarz zrobiona.

Co z oczami? Bazą pod cienie był korektor- kamuflaż w kremie Couleur Caramel 07. Kontury oka przyciemnione przy użyciu czarnego kajala Couleur Caramel i roztarte. Na cała powiekę zaaplikowany sypki cień Uoga Uoga711. Miejsce pod brwiami i środek ruchomej górnej powieki rozświetlone sypkim cieniem Uoga Uoga 704.Dwoma brązami Uoga Uoga: 715 i 731 wymodelowana powieka i przyciemniona dolną linia rzęs. Fioletem 723 muśnięty dodatkowo dół oraz część ruchomej powieki od środka do zewnętrznego kącika. W załamanie ruchomej powieki zaaplikowane bordo 724. Przy linii górnych rzęs zrobiona kreska przy pomocy płynnego eyelinera w kolorze czarnym Couleur Caramel 07. Wewnętrzna strona dolnej powieki zaakcentowana kolorystycznie linerem w kremie Uoga Uoga 793. Rzęsy wytuszowane śliwkowym tuszem Couleur Caramel 02. Brwi podkreślone przy pomocy ciemnobrązowego cienia sypkiego Uoga Uoga 731 i kredki do brwi Couleur Caramel Brown 20. Jak widać na oczach naprawdę nieźle się dzieje :)

No a usta? Te są w kolorze ciepłej czerwieni. Uzyskałam ten efekt przy użyciu szminki w kredce Couleur Caramel 405.


https://4.bp.blogspot.com/-iqdUuavw8Zw/V8ca08ZfIjI/AAAAAAAAuuE/PU5P0_udhpYcMb1gHqeY27yR9dqgTOOvQCEw/s1600/_DSC7530.jpg
 
Strona główna
Witamy w naszym sklepie

 

Newsletter
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | Realizacja MarketingowaStrona