1 » Naturalne kosmetyki bez konserwantów2

Opinie

O ile uwielbiam kosmetyki tej firmy, tak do tej kredki mam lekkie zastrzeżenie. Cudowna jest ze względu na skład, ale dość ciężko maluje się nią po skórze.…
Ocena produktu 4/5

Naturalne kosmetyki bez konserwantów

Kosmetyki naturalne bez konserwantów- są to kosmetyki, których składniki zostały starannie wyselekcjonowane prosto z natury. Do ich produkcji używane są zioła, owoce, warzywa z ekologicznych upraw oraz minarały naturalnie wystepujące w naturze.

Używając produktów z naszego naturalnego asortymentu masz pewność, ze nie przenikną do Twojego organizmu żadne toksyczne substancje . W dzisiejszych czasach gdzie góruje chemia, ograniczenie substancji toksycznych, metali ciężkich to już wymóg . Dzięki świadomemu wyborowi "zdrowej" pielęgnacji ograniczysz odkładanie toksyn w ciele do 2 kg. w ciągu roku co zostało obliczone przez naukowców!

Bądź piękna i zdrowa ;-)

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie kosmetyki: 100% naturalne, 100% Wegetariańskie, bez syntetycznych dodatków lub chemikaliów, bez parabenów oraz żadnych innych toksycznych konserwantów. Wolne od siarczanów lub innych agresywnych detergentów, Bezzapachowe, bez sztucznych barwników, Bez alkoholu, Wolne od Glikolu, PEG. Bez składników odzwierzęcych, Nie testowane na zwierzętach, Nie zawierające toksyn, Nie zawierające wypełniaczy - nie rozcieńczony z wodą, nie zagęszczane, bez emulgatorów, Nie zawiera żadnych składników GMO.

Naturalna pielęgnacja - bez szkodliwych składników, bez formaldehydów, bez konserwantów, bez parabenów, bez lanoliny, bez parafiny, bez sylikonów, bez SLS i SLES, bez PGE, bez chemicznych filtrów, bez sztucznych barwników oraz aromatów. Wybierz kosmetyki, które nie tylko podkreślą Twoją urodę ale również zadbają o Twoje zdrowie!

Zapraszamy!


Strona główna
Witamy w naszym sklepie

 

Newsletter
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | Realizacja MarketingowaStrona