1 » Polityka prywatności2

Opinie

Bardzo przyjemna pomadka. Nawilża, odżywia, jest niemal bezzapachowa. Moim zdecydowanym faworytem jest jednak jej siostra- pomadka z peelingiem!
Ocena produktu 4/5

Polityka prywatności

1. Administratorem danych osobowych jest Ewa Libich, 97-403 Drużbice Rawicz 26 z siedzibą: przy ul. Powstańców Warszawy 12, 95-200Pabianice

2. Z Administratorem można skontaktować się w jeden z następujących sposobów:

przesyłając korespondencję na adres - Plants for Beauty ul. Powstańców Warszawy 12, 95-200 Pabianice
przesyłając email na adres – sklep@plantsforbeauty.pl,
dzwoniąc pod numer +48 732-983-413.

3. Dane osobowe, przekazywane dobrowolnie podczas zakupu w Sklepie Internetowym plantsforbeauty.pl ( imię, nazwisko, adres osoby zamawiającej, adres dostawy, adres email, numer telefonu, nazwa firmy i NIP – w przypadku zakupu przez firmę), przetwarzane są:
w celu realizacji składanych zamówień na produkty znajdujące się w asortymencie Sklepu plantsforbeauty.pl;
w celu rozpatrywania składanych reklamacji oraz w przypadku odstąpienia od umowy (zwrotu produktu);
w celu obsługi innych zgłoszeń lub zapytań które mogą być kierowane do naszego sklepu.

4. Dane osobowe przekazane na podstawie dobrowolnej zgody podczas subskrypcji newslettera przetwarzane są w celu przysyłania drogą elektroniczną informacji o produktach, nowościach i promocjach.

5. Właścicielowi danych osobowych przysługuje prawo do dostępu do danych, prawo do przeniesienia danych, prawo do usunięcia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania.

6. W przypadku uznania, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z wymogami właścicielowi danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9. Odbiorcami danych będą wyłącznie upoważnieni pracownicy sklepu oraz podmioty, które będą działać na nasze zlecenie - kurierom, dostawcom usług i rozwiązań informatycznych, podmiotom świadczącym usługi księgowe, podmiotom obsługującym płatności elektroniczne, podmiotom zapewniającym system mailingowy.

11. Sklep plantsforbeauty.pl nie będzie przekazywać danych osobowych do państw trzecich.

12. Dane osobowe przetwarzane będą przez nasz sklep do momentu cofnięcia udzielonej nam zgody lub otrzymania sprzeciwu wobec przetwarzania.

13. W ramach działań marketingowych może być wykonywane profilowanie wykorzystujące dane osobowe w celu przesyłania treści newslettera dopasowanych do potrzeb i preferencji osób, które dobrowolnie wyraziły na to zgodę. Zgodę tą można w dowolnym momencie cofnąć.

14. Powierzone naszemu sklepowi dane osobowe są przetwarzane z zastosowaniem środków organizacyjnych i technicznych zgodnych z właściwymi przepisami prawa, w tym nasza strona stosuje bezpieczne, szyfrowane połączenia za pomocą certyfikatu SSL.
Strona główna
Witamy w naszym sklepie

 

Newsletter
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | Realizacja MarketingowaStrona