1 » 2 » Sylveco3

Opinie

Super eyeliner dla alergików i osób, które nie tolerują drogeryjnych kosmetyków. Jak to sprawdziłam? Nagle zaczęło mnie męczyć uczulenie na skórze, prawdopodobnie…
Ocena produktu 5/5

Sylveco

Sylveco SYLVECO jest marką tworzącą wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Wyróżniającym składnikiem naszych produktów jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy – substancje aktywne o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie bezpieczne. 

Jesteśmy zafascynowani bogactwem przyrody. Naszym celem jest dbałość o naturę i naturalne piękno, stąd na każdym etapie produkcji kładziemy ogromny nacisk na ekologiczne rozwiązania, a nasze kosmetyki tworzymy w oparciu o wyselekcjonowane surowce roślinne tak, by w naturalny sposób przywracały skórze równowagę.
Firmę SYLVECO założył w 1992 r. Stanisław Piela. Dzięki innowacyjnie opracowanej technologii izolacji i oczyszczania triterpenów z kory brzozy uzyskano niespotykanie wysoką czystość związków w konkurencyjnej cenie. Triterpeny (betulina, kwas betulinowy, kwas oleanolowy, kwas ursolowy, amyryna, lupeol) stanowią aktywny surowiec do produkcji preparatów o działaniu regenerującym i pielęgnacyjnym.
Stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, by móc spełnić oczekiwania kolejnych grup odbiorców. 

Nagrody i wyróżnienia

maj 2013
Seria lekkich kremów: brzozowy, nagietkowy i rokitnikowy naszej firmy zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy kosmetyk naturalny i zdobyła Złotą Pieczęć Natury 2013, organizowanego w ramach IX edycji Forum Kosmetyki Naturalnej SPA & Wellness - Estetyka Natura 2013! 

kwiecień 2013
Seria kosmetyków brzozowych SYLVECO zdobyła prestiżową nagrodę „Złoty OTIS 2013”. Statuetkę otrzymały najlepsze produkty na rynku farmaceutycznym w Polsce. Nagroda Zaufania "Złoty OTIS" jako najstarsze i największe wyróżnienie rynku zdrowia w Polsce, promuje najbardziej wartościowe z nich. 

listopad 2012
Podczas VIII Forum Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci ESTETYKA MANUS 2012 oraz VIII Kongresu Podologicznego, po raz pierwszy rozstrzygnięty został konkurs MANUS AWARD 2012 - Najlepszy Kosmetyk do Pielęgnacji Dłoni. Nasza regenerująca kuracja do rąk zdobyła dyplom, zajmując II miejsce w konkursie.

październik 2012
Firma SYLVECO została laureatem XI edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, w kategorii "najlepsze produkty" - statuetkę przyznano dla kremu brzozowego z betuliną.

maj 2012

W tegorocznej edycji konkursu "Złota Pieczęć Natury" zdobyliśmy II miejsce za łagodzący krem pod oczy, w kategorii polskie kosmetyki naturalne w obrocie detalicznym. Więcej na temat Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA&Wellness Estetyka Natura 2012 można przeczytać tutaj.

wrzesień 2011

Z przyjemnością informujemy, że firma SYLVECO zwyciężyła w tegorocznej, 10 edycji konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" w kategorii firma mikro. Do konkursu zgłoszono 140 firm z naszego regionu. Kapituła, przyznając nagrody, brała pod uwagę m.in. dynamikę rozwoju firmy, rentowność, innowacyjność, zatrudnienie. Lista nagrodzonych firm znajduje się pod linkiem.

kwiecień 2011


Firma SYLVECO zdobyła pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie na najlepszy kosmetyk naturalny "Złota Pieczęć Natury", w ramach VII Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA&Wellness Estetyka - Natura 2011. Nagrodę otrzymaliśmy za kuracje regenerujące do rąk i stóp w kategorii polskich kosmetyków naturalnych w obrocie detalicznym. Więcej informacji tutaj.

wrzesień 2010

Złota Pieczęć Natury 2010 - Estetyka Natura 2010 Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA i Wellness za zajęcie III miejsca w konkursie na Najlepszy Kosmetyk Naturalny w kategorii "polskie kosmetyki w obrocie detalicznym". Relacja z imprezy tutaj.

marzec 2010

Certyfikat Polish Product w kategorii "Firma Roku 2010" - nagroda ta przyznawana jest firmom, w których kapitał należy do obywateli Polski.

listopad 2009

Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2009 dla kosmetyków brzozowych oraz preparatu BETULECO®.

maj 2009

Udział w V Forum Estetyka Natura 2009.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Witamy w naszym sklepie

 

Newsletter
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | Realizacja MarketingowaStrona